Perfetti Van Melle Polska przedłuża umowę w The Park Warsaw

środa, 26 kwietnia 2017

Perfetti Van Melle Polska, producent i dystrybutor tak znanych marek jak Mentos czy Chupa Chups, zostaje w kompleksie biurowym The Park Warsaw w Warszawie. Spółka przedłużyła umowę najmu biura o powierzchni 700 m kw. Knight Frank doradzał najemcy w procesie wynajmu.

Perfetti Van Melle Polska zajmuje się produkcją i dystrybucją cukierków, lizaków oraz gum do żucia w ponad 150 krajach. Należy do największych firm w branży FMCG, a jej najbardziej rozpoznawalne marki to: Mentos, Chupa Chups, Fruittella i Alpenliebe. W Polsce PVM jest również wyłącznym dystrybutorem marek Fisherman’s Friend, The Belgian oraz Petit Ourson. Spółka wynajmuje biuro o metrażu 700 m kw.

„Cieszymy się, że mogliśmy doradzać Perfetti Van Melle w procesie wynajmu biura. Spółka wprowadziła się do kompleksu The Park Warsaw wkrótce po jego oddaniu do użytku w 2013 roku. Dogodna lokalizacja, towarzyszące udogodnienia i zadowolenie ze sposobu zarządzania przez właściciela obiektem przesądziły o pozostaniu naszego klienta w The Park.” – komentuje Kamil Komoński, Negocjator w dziale Reprezentacji Najemcy w Knight Frank.

The Park Warsaw to kompleks biurowy klasy A, należący do AIG oraz White Star Real Estate. Znajduje się przy ul. Krakowiaków, w miejscu znakomicie skomunikowanym zarówno z pobliskimi Alejami Jerozolimskimi, jak i głównymi arteriami prowadzącymi na Mokotów i Służewiec – Alejami Krakowskimi, ul. Żwirki i Wigury oraz Łopuszańską. Kompleks oferuje doskonałe połączenie z centrum miasta samochodem lub transportem publicznym. Znakiem rozpoznawczym The Park Warsaw, jest innowacyjna architektura oraz unikalna aranżacja placów i zieleni wokół budynków. Na terenie kompleksu znajdują się także liczne udogodnienia dla najemców takie jak sklepy, restauracje, kawiarnia, bankomat czy stacja rowerów Veturilo. W okresie letnim na terenie dziedzińca organizowane są liczne wydarzenia sportowe i kulturalne.