Poznański Maraton długodystansowo z Knight Frank

poniedziałek, 12 czerwca 2017

Knight Frank będzie zarządzał poznańskim Maratonem. Union Investment, właściciel nieruchomości powierzył firmie doradczej nieruchomość  o łącznej powierzchni ponad 26 000 m kw. GLA.

Maraton to nowoczesny biurowiec klasy A położony w samym centrum Poznania, przy ul Królowej Jadwigi, który został wybudowany w 2016 roku. Obiekt o łącznej powierzchni GLA przekraczającej ponad 26 000 m kw. jest obecnie wynajęty w 100 procentach.

„Maraton to jeden z flagowych obiektów biurowych w Poznaniu. Nieruchomość w centrum miasta od początku stawia na komfort najemców i dbanie o środowisko. Jej charakter znakomicie wpisuje się w nasze spojrzenie na zarządzanie nieruchomościami. Stawiamy na podobne wartości, dlatego tym bardziej cieszymy się, że będziemy mogli zarządzać Maratonem w Poznaniu.” – komentuje Aneta Rogowicz-Gała, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Knight Frank

„W interesie najemców Union Investment wymaga od zarządców nieruchomości, z którymi współpracuje spełniania najwyższych standardów. Knight Frank świadczy najwyższej klasy usługi zarządzania nieruchomościami. Cieszymy się z rozpoczęcia bliskiej współpracy z firmą, która będzie zarządzać budynkiem Maraton w Poznaniu.” – dodaje Volker Noack, członek zespołu  zarządzającego Union Investment Real Estate GmbH.

Maraton w Poznaniu znajduje się w bezpośredniej bliskości najważniejszych obiektów handlowych i biznesowych miasta. Oferuje 301 miejsc parkingowych, z czego 12 dla aut elektrycznych. Biurowiec składa się z sześciu kondygnacji naziemnych oraz dwóch poziomów pod ziemią. Elastyczne przestrzenie biurowe pozwalają najemcom na dopasowanie lokali do własnych potrzeb.