Alfa i Beta z umowami najmu na 1 600 m kw.

czwartek, 19 października 2017

Budynki: Alfa i Beta, wchodzące w skład kompleksu biurowego Domaniewska Office Park w Warszawie cieszą się coraz większym zainteresowaniem najemców. W ostatnim czasie nową umowę najmu podpisała Fundacja AVALON. Z kolei AFM, dostawca usług finansowych i asset management, a także dotychczasowy najemca budynku Alfa, zdecydował się pozostać w tej lokalizacji na dłużej. Łączny metraż obu transakcji to blisko 1 200 m kw. Budynek Beta wybrała natomiast firma Multi Communications, agencja PR, wynajmując prawie 400 m kw. powierzchni biurowej. Knight Frank, agent wyłączny, reprezentował każdorazowo w procesie wynajmu fundusz Deka Immobilien, właściciela kompleksu. Najemcom: Fundacji AVALON oraz Multi Communications doradzał zaś Walter Herz.

Do grona najemców budynku Alfa dołącza Fundacja AVALON. Powstała w 2006 roku organizacja, niesie pomoc osobom chorym i niepełnosprawnym. Jej siedziba zajmie w budynku ponad 800 m kw.
Ponadto, firma AFM Asset & Financial Management Sp. z o.o., specjalizująca się w usługach finansowych oraz w zarządzaniu wartością na rzecz międzynarodowych podmiotów z branży nieruchomości, przedłużyła umowę najmu swojej siedziby o powierzchni ponad 300 m kw. na kilka kolejnych lat.

Nowy najemca pojawi się także w budynku Beta. Multi Communications, nowoczesna agencja PR, wynajęła tam biuro o powierzchni około 400 m kw.

„Niedawno przeprowadzona modernizacja obu nieruchomości, wpłynęła bardzo korzystnie na ich wizerunek i postrzeganie na rynku. Alfa i Beta odbierane są przez najemców jako atrakcyjna lokalizacja, sprzyjająca rozwojowi biznesu oraz przyjazne miejsce pracy. Zmianie poddane zostały lobby wejściowe obu budynków - jest jasno, nowocześnie, ale i przytulnie. To jeszcze nie koniec spodziewanych zmian.” - mówi Izabela Dąbrowska, Senior Manager w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w Knight Frank.

Budynki Alfa i Beta, należące do kompleksu biurowego Domaniewska Office Park, zlokalizowane są przy Domaniewskiej 50a/b na warszawskim Mokotowie. Powierzchnia najmu każdego z nich wynosi ponad 8 600 m kw. Do obu budynków przynależą garaże podziemne z licznymi miejscami parkingowymi. W budynku Beta mieści się kantyna oraz powierzchnia pokazowa.