CH Albatros w Kołobrzegu po remoncie i w pełni wynajęte

środa, 25 października 2017

Centrum Handlowe Albatros jest w pełni wynajęte. W Centrum Handlowym Albatros w Kołobrzegu przybyło trzech nowych najemców, a dwaj obecni przedłużyli umowy najmu. Ich lokale zajmą łącznie prawie 1 500 m kw. Wśród obecnych w centrum handlowych marek są m.in. CCC czy Euro RTV AGD. Knight Frank, zarządca nieruchomości, doradca strategiczny i agent wyłączny, doradzał w procesie najmu właścicielowi.

Marka obuwnicza CCC przedłużyła umowę najmu i dwukrotnie zwiększyła powierzchnię lokalu, do prawie 500 m kw. Z kolei Euro RTV AGD zdecydowało się przedłużyć umowę najmu, a nowy lokal o  powierzchni 685 m kw. jest już otwarty dla klientów. Lokal z odzieżą i własną kolekcją akcesoriów otworzyła lokalna marka SENTIMI. Po remoncie w Albatrosie pozostała znana od lat w Kołobrzegu restauracja Istanbul z kuchnią turecką. W centrum działalność otworzył również  lokal z prasą i wyrobami tytoniowymi Tabacos.

„Zakończyliśmy modernizację i komercjalizację Centrum Handlowego Albatros. Udało się nam powiększyć GLA projektu, podpisać nowe umowy najmu, a przez modernizację uatrakcyjnić centrum handlowe dla klientów. Mieszkańcy Kołobrzegu kojarzą ten projekt jako miejsce związane z zakupami z doskonalą lokalizacją w mieście. Dzisiaj to dużo bardziej atrakcyjny projekt dla klientów na lata.” - mówi Paweł Materny, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych w Knight Frank.

„Centrum Handlowe Albatros to obiekt o ugruntowanej pozycji w Kołobrzegu i w regionie. Jako docelowy wybór mieszkańców, kompleks podąża z duchem czasu. Dzięki wdrożonej przez nas strategii i podjętym działaniom, Albatros zyskał na atrakcyjności. Odświeżone oblicze centrum idzie w parze z rozszerzoną ofertą handlową.” – dodaje Robert Napieralski, Asset Manager w Knight Frank.

Centrum Handlowe Albatros działa w Kołobrzegu od 1998 roku. Po zeszłorocznej modernizacji centrum zyskało nowe oblicze:  odnowioną elewację zewnętrzną, na nowo zaaranżowany hol główny oraz nowy układ lokali. Odwiedzający Centrum Handlowe Albatros mają do dyspozycji parking na ponad 300 aut.