Daniel Puchalski nowym Partnerem Zarządzającym w Knight Frank

wtorek, 1 października 2019

Do zespołu Knight Frank Polska dołączył z początkiem października Daniel Puchalski, obejmując stanowisko Partnera Zarządzającego (Managing Partner). Będzie bezpośrednio odpowiadał m.in. za zespoły transakcyjne.  

Daniel Puchalski posiada 25 lat doświadczenia zawodowego. Przed dołączeniem do Knight Frank specjalizował się w doradztwie z zakresu gruntów inwestycyjnych, kierując od 2007 roku zespołami brokerskimi w międzynarodowych firmach doradczych.

 

„Przekazujemy zespoły transakcyjne Knight Frank Polska w doświadczone ręce wysokiej klasy eksperta i menadżera. Jestem przekonany, że profesjonalizam Daniela, jego energia i otwartość na nowe wyzwania w połączeniu z zaangażowaniem brokerów pozwolą im osiągnąć wszystkie cele, które przed sobą postawią.” – powiedział Joseph Borowski, Wiceprezes Zarządu Knight Frank w Polsce.

 

„Polski zespół posiada wiodącą pozycję w Grupie Knight Frank w regionie CEE. Cieszymy się, że do zespołu dołączył Daniel Puchalski, który wnosi m.in. bogate doświadczenie w transakcjach kupna/sprzedaży gruntów inwestycyjnych.” – komentuje Monika Dębska-Pastakia, Prezes Zarządu Knight Frank w Polsce.

 

„Bardzo się cieszę z nowego wyzwania i wierzę, że wspólnie z zespołem stworzymy nowe platformy transakcyjne dla naszych klientów, a także będziemy kontynuować wspaniałe sukcesy na wielu dotychczasowych rynkach. Zamierzamy rozwinąć i wzmocnić część aktualnej działaności oraz stworzyć nowe możliwości dla tej części rynku, w której Knight Frank jest jeszcze nieobecny jako doradca.” – powiedział Daniel Puchalski, Partner Zarządzajacy Knight Frank Polska.

 

Knight Frank jest obecny w Polsce od 1998 roku. Liczący obecnie około 160 osób zespół specjalizuje się w doradztwie z zakresu całego cyklu funkcjonowania nieruchomości komercyjnych - od badań rynku, doradztwa inwestycyjnego, wycen, poprzez zarządzanie nieruchomościami, jak i wartością aktywów, z komercjalizacją obiektów i doradztwem dla firm poszukujacych biur i lokali handlowych włącznie. Knight Frank, dzięki sieci oddziałów w Warszawie i w miastach regionalnych, jest w stanie doradzać klientom w calej Polsce. Ponadto polski zespół współpracuje z ekspertami z biur Knight Frank w regionie CEE.