Dobry start dla Cromwell Property Group w Gdańsku

czwartek, 30 listopada 2017

Cromwell Property Group, globalny zarządca aktywów, podpisał dwie umowy najmu na łączny metraż ponad 3 300 m kw., w kompleksie biurowym Arkońska Business Park w Gdańsku. Knight Frank pełni rolę agenta wyłącznego, odpowiedzialnego za komercjalizację budynków: A1 i A2. W procesie wynajmu firma doradcza reprezentowała Cromwell Property Group.

Cromwell, działając z ramienia nowych właścicieli nieruchomości, przy aktywnym udziale ekspertów z firmy Knight Frank, wynajął firmie Aplitt, dostawcy usług IT oraz consultingowych, biuro o powierzchni 2 400 m kw., a także przedłużył umowę najmu 900 m kw. dla Banku Zachodniego WBK.
Po sfinalizowaniu wspomnianych umów, w obu budynkach kompleksu Arkońska Business Park pozostało łącznie około 5 500 m kw. powierzchni biurowej do wynajęcia.

„Podpisanie dwóch umów najmu, tuż po dołączeniu nieruchomości do obsługiwanego przez nas portfela aktywów, to znakomity wynik. Dzięki wspomnianym transakcjom udało nam się zadbać o nowy poziom wynajęcia budynków, zbliżony do tego w konkurencyjnych projektach w okolicy, oferujących A- klasowe powierzchnie biurowe.” - komentuje Karol Pilniewicz, Dyrektor Regionu CEE w Cromwell Property Group.

„Arkońska Business Park to doskonale zlokalizowany i dobrze skomunikowany z centrum miasta kompleks biurowy. Fakty: przedłużenia umowy najmu przez Bank Zachodni WBK oraz dołączenia do grona najemców przez firmę Aplitt, świadczą przede wszystkim o jakości i najwyższym standardzie, jakie oferuje, a także utwierdzają w przekonaniu, że w Gdańsku wciąż nie słabnie zainteresowanie najemców takimi właśnie powierzchniami.” - dodaje Joanna Gomułkiewicz, Starszy Negocjator w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w firmie Knight Frank.

Działający z ramienia Cromwell Property Group Knight Frank pełni rolę agenta wyłącznego, odpowiedzialnego za komercjalizację kompleksu biurowego Arkońska Business Park - budynków:
A1 oraz A2.