Druga umowa najmu biurowca V. Offices w Krakowie, reprezentowanego przez Knight Frank, podpisana przez WorldRemit

poniedziałek, 7 stycznia 2019

Firma WorldRemit zdecydowała się na wynajem powierzchni biurowej w budynku V. Offices. Jest to druga umowa podpisana w tym budynku. Knight Frank, agent wyłączny, reprezentował w procesie wynajmu developera AFI EUROPE, właściciela nieruchomości. 

 

WorldRemit wynajął 2 184,5 m kw. GLA w budynku V.Offices, który zostanie oddany do użytku w lutym 2019 roku. WorldRemit oferuje usługi przesyłania pieniędzy za pośrednictwem swojej strony internetowej oraz aplikacji mobilnych do ponad 120 krajów. Pieniądze mogą zostać dostarczone jako depozyt bankowy, odbiór gotówki, pieniądze mobilne lub doładowanie telefonu. Firma używa wiodących w branży systemów płatniczych i jest w pełni nadzorowana przez instytucje finansowe.  

 

V.Offices to budynek oferujący blisko 25 000 m kw. powierzchni biurowej do wynajęcia. W 2017 roku zdobył certyfikat „International New Construction” oraz najwyższy wynik w Polsce i Europie Wschodniej w klasyfikacji BREEAM Outstanding (90,57%). Certyfikat BREEAM to wielokryterialny system oceny jakości oraz wpływu budynków na środowisko, będący obecnie jednym ze standardów w branży nieruchomości na świecie. Poziom Outstanding to najwyższa ocena w klasyfikacji BREEAM.

 

AFI EUROPE to wiodący europejski deweloper, skupiający się na dużych projektach komercyjnych i mieszkaniowych. Bogate portfolio nieruchomościowe firmy obejmuje centra handlowe, obiekty biurowe i biznes parki, centra logistyczne, a także inwestycje mieszkaniowe i projekty wielofunkcyjne.