GAVDI Polska wprowadzi się do GPP Business Park w Katowicach

wtorek, 25 lipca 2017

Spółka GAVDI Polska zmienia swoje biuro w Katowicach. Firma zdecydowała się wynająć powierzchnię w kompleksie GPP Business Park. Knight Frank reprezentował najemcę w procesie wynajmu.

GAVDI Polska jest wyspecjalizowaną firmą konsultingową oferującą zintegrowane usługi i produkty w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Firma powstała w 2006 roku i należy do międzynarodowej Grupy GAVDI. Ze względu na rozwój firmy, a w szczególności wzrost liczebności zespołu zlokalizowanego w Katowicach spółka potrzebowała nowego biura, które sprosta jej potrzebom. Teraz katowicki oddział firmy będzie mieścił się w GPP Business Park, na I piętrze budynku Goeppert-Mayer. Otwarcie nowego biura planowane jest na początek września bieżącego roku.

”Cieszymy się, że mogliśmy doradzać GAVDI Polska przy wyborze lokalizacji biura. GPP Business Park to wyjątkowy obiekt na biurowej mapie Katowic, który na pierwszym miejscu stawia komfort najemców. GPP dba o to, by zapewnić zdrowe i przyjemne środowisko pracy swoim najemcom. Kompleks z pewnością spełni oczekiwania Spółki.”– komentuje Marta Bretner-Nogacka, Negocjator w katowickim biurze Knight Frank. 

GPP Business Park to innowacyjny kompleks składający się z nowoczesnych biurowców oraz hali magazynowej. Łączna powierzchnia kompleksu to 37 000 m kw. GPP dysponuje 1149 miejscami parkingowymi. Na terenie parku znajduje się restauracja, fitness club, przedszkole, sale konferencyjne oraz wirtualne biuro z pełnym zapleczem technicznym (m.in. hot-desk, meeting-room i ogólnie dostępne ksero).