Knight Frank agentem wyłącznym Galerii Ostrowiec

czwartek, 7 września 2017

Galeria Ostrowiec to jedyne centrum handlowe w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jego łączna powierzchnia najmu wynosi 15 000 m kw. W swojej ofercie posiada sklepy znanych i popularnych marek, a także lokale gastronomiczne oraz stoiska usługowe. Już wkrótce Galeria Ostrowiec zakończy  proces rozbudowy i zwiększy swoją powierzchnię do blisko 27 000 m2. W budowanej części centrum handlowego przewidziano miejsce głównie na marki modowe oraz z segmentu sport i obuwie. Lokale w nowej odsłonie otworzy m.in. Reserved, CCC, a nowym najemcą zostanie Martes Sport

”Galeria Ostrowiec to centrum handlowe o dużym znaczeniu. Jest jedynym tego rodzaju tak dużym obiektem w regionie. Rola, którą odgrywa w mieście jest tym większa, że poza zakupami oferuje wiele ciekawych sposobów na spędzenie wolnego czasu. Dostrzegamy potencjał Galerii Ostrowiec i chcemy go jeszcze bardziej rozwinąć. To znakomity moment, gdyż wkrótce otworzy rozbudowaną część. Nasza strategia zakłada wzmocnienie oferty centrum i podkreślenie jego roli w regionie.” – komentuje Paweł Materny, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych Knight Frank.  

Galeria Ostrowiec położona jest w samym sercu miasta, między dwiema głównymi ulicami - Mickiewicza i Żeromskiego. To znakomite miejsce rodzinnych zakupów oraz spotkań. W Galerii Ostrowiec odbywają się liczne wydarzenia tematyczne (jak imprezy z okazji Mikołajek czy Walentynek), pokazy mody, pokazy kulinarne czy koncerty. W bezpośrednim sąsiedztwie tego obiektu znajduje się market budowlany Castorama oraz pływalnia Rawszczyzna.