Knight Frank Diamentem Forbesa 2018

czwartek, 25 stycznia 2018

Knight Frank został wyróżniony „Diamentem Forbesa 2018”. Tym samym firma doradcza po raz kolejny znalazła się wśród liderów przedsiębiorczości magazynu Forbes.

„Cieszymy się z naszej obecności na liście „Diamentów Forbesa” kolejny rok z rzędu. To dla nas dowód, że pozostajemy w czołówce firm, które pozytywnie wpływają na krajowy rynek, promując odpowiedzialną oraz innowacyjną postawę w biznesie.” – komentuje Monika Dębska-Pastakia, Prezes Zarządu i Partner, Knight Frank.

„Tegoroczne wyróżnienie jest dla nas tym bardziej istotne, ponieważ zbiega się z 20-leciem działalności spółki pod marką Knight Frank w Polsce. Dołączenie do grupy było kamieniem milowym w rozwoju firmy.” – dodaje Joseph Borowski, Partner Zarządzający, Knight Frank.

Knight Frank obecny jest na polskim rynku nieruchomościowym od 1998 roku, kiedy to zespół doradców działających jako Price Waterhouse Nieruchomości zdecydował o dołączeniu do globalnej grupy. Jednak doświadczenie zespołu na polskim rynku nieruchomości jest znacznie dłuższe i sięga 1991 roku.

Tytuł diamentów Forbesa przyznawany jest w trzech kategoriach. Knight Frank znalazł się na liście przedsiębiorstw z przychodami od 5 mln do 50 mln zł.  Ranking „Diamenty Forbesa” opracowywany jest na podstawie szczegółowej wyceny metodą szwajcarską. Lista zawiera jedynie te firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat najszybciej zwiększały swoją wartość.