Knight Frank pośredniczył w zawarciu kolejnych umów najmu w Galerii Ostrowiec

wtorek, 22 maja 2018

Knight Frank doradzał właścicielowi Galerii Ostrowiec w zawarciu kolejnych dwóch umów najmu. Firma jubilerska W.Kruk wynajęła lokal o powierzchni 60 m kw. Z kolej marka odzieżowa Tatuum zagości na 113 m kw. Właścicielem Centrum jest First Property Group.

„Wczesną jesienią tego roku w Galerii Ostrowiec nastąpią otwarcia licznych nowych salonów. Wcześniej informowaliśmy o podpisaniu umowy z firmą Mango, a teraz mamy przyjemność ogłosić, że kolejni dwaj najemcy sfinalizowali umowy, a to jeszcze nie koniec newsów. Prowadzimy zaawansowane negocjacje i liczymy, że zakończą się one pojawieniem się następnych najemców w Galerii, w tym także z segmentu gastronomicznego.” – mówi Kinga Zabłocka, Leasing Manager, Dział Wynajmu Powierzchni Handlowych, Knight Frank. 

Położona w samym centrum  miasta, pomiędzy ulicami Mickiewicza i Żeromskiego, Galeria Ostrowiec jest jedynym centrum handlowym w Ostrowcu Świętokrzyskim. Na początku 2018 r. zakończył się proces rozbudowy Galerii, dzięki czemu jej powierzchnia najmu powiększyła się o 5 tys. m kw. do blisko 20 tys. m kw. W rozbudowanej części swoje salony otworzyły już Reserved, CCC, Martes Sport, Pepco oraz Jysk, a w odmienionych wnętrzach starszej części Galerii pojawiły się nowe salony House, Cropp, Reserved Kids oraz Sinsay.

„Ostatnie otwarcia nowych salonów znanych i lubianych marek oraz podpisane umowy z kolejnymi nowymi najemcami potwierdzają znaczenie Galerii Ostrowiec oraz jej ugruntowaną pozycję na lokalnym rynku. Pozytywny odbiór Galerii wśród mieszkańców Ostrowca i okolic, a co za tym idzie zadowolenie obecnych w Centrum najemców owocuje zaufaniem ze strony kolejnych marek zainteresowanych naszym projektem.” – mówi Jeremi Słomiński, Dyrektor ds. Asset Management, First Property Poland.   

First Property Group jest właścicielem Galerii Ostrowiec od 2006 r. Knight Frank pełni rolę agenta wyłącznego.