Knight Frank w świątecznej odsłonie

środa, 13 grudnia 2017

Knight Frank bierze udział w charytatywnych akcjach przez cały rok, jednak grudzień to tradycyjnie okres najbardziej wzmożonej pomocy. W okresie Bożego Narodzenia nasz zespół zaangażował się w różnorodne inicjatywy dobroczynne.

Pamiętamy o Fundacji SYNAPSIS
Jak co roku firma Knight Frank wspomogła podopiecznych Fundacji SYNAPSIS. Tym razem kwotę przeznaczoną na zakup prezentów przekazaliśmy na wyposażenie i zakup pomocy dla Centrum Dziecięcego SYNAPSIS, którego otwarcie jest zaplanowane na styczeń 2018 roku. Mikołaj dotarł do Fundacji na czas - przekazanie czeku odbyło się 6-go grudnia. 

Poza darowizną finansową tradycyjnie zakupiliśmy także świąteczne kartki w Pracowni Rzeczy Różnych SYNAPSIS, która zatrudnia dorosłe osoby z autyzmem. W tym roku kartce towarzyszy sympatyczna choinkami wykonana z drewna i „ubrana” metodą decoupage.

Mikołajkowa zbiórka zabawek i książek w biurowcach
Wracając do mikołajek, był to wyjątkowo pracowity dzień, gdyż mikołajowie z Knight Frank pojawili się tego dnia także w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Do dzieci przebywających na oddziałach trafiły zabawki i książki zebrane w zbiórce przeprowadzonej w 12 biurowcach zarządzanych przez Knight Frank oraz w naszym biurze w Warszawie. Rezultat zbiórki zaskoczył wszystkich. Dzieci zaskoczyły nas także, ofiarowując nam śliczne kartki z życzeniami i własnoręcznie wykonane papierowe choinki.

Kolejna Szlachetna Paczka
W tym roku pracownicy Knight Frank - jak co roku - hojnie zaangażowali się również w tegoroczną edycję Szlachetnej Paczki. Dzięki wspólnym staraniom udało się nam spełnić świąteczne marzenia potrzebującej rodziny z Warszawy. Auto zapełniło się po brzegi 34 paczkami, co było nie lada wyzwaniem logistycznym, ale … udało się dojechać do celu i dostarczyć trochę świątecznej radości!


***

„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.”
Albert Schweitzer