Knight Frank w świątecznej odsłonie

poniedziałek, 17 grudnia 2018

Kontynuując naszą tradycję, Knight Frank jak co roku zaangażował się w kilka inicjatyw charytatywnych. Cieszymy się, że pomimo codziennych obowiązków i przedświątecznych przygotowań udało się wspólnie wygospodarować czas i pomóc innym.

 

Mikołajkowa zbiórka zabawek i książek w biurowcach

Zorganizowana w 15 zarządzanych przez nas biurowcach zbiórka zabawek i książek swoją kumulację miała 6 grudnia, kiedy wszystkie niespodzianki trafiły w ręce podopiecznych Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Warszawie.

Szlachetna Paczka

Już po raz 11. pracownicy Knight Frank Poland włączyli się w skompletowanie Szlachetnej Paczki. Tym razem udało się pomóc pięcioosobowej rodzinie. Wspólnie kupiliśmy i dostarczyliśmy wszystkie produkty, które znalazły się na liście potrzeb rodziny. Nasze elfy zapakowały 35 paczek, które trafiły już bezpiecznie do rodziny. Dziękujemy naszym koleżankom i kolegom za zaangażowanie i hojność.

Fundacja Słonie na Balkonie

Od pięciu lat świąteczną tradycją naszej firmy jest przeznaczanie na cel charytatywny kwoty, która mogłaby pójść na zakup prezentów. W tym roku nasze serca zdobyła Fundacja Słonie na Balkonie. Fundacja Słonie na Balkonie pomaga dzieciom po traumatycznych przejściach, których dzieciństwo nie wygląda tak jak powinno. Zachęcamy do zapoznania się z działalnością fundacji na stronie www.slonienabalkonie.pl

Fundacja SYNAPSIS

Od wielu lat współpracujemy z Fundacją SYNAPSIS. Co roku kartki ręcznie wykonane przez podopiecznych z Pracowni Rzeczy Różnych SYNAPSIS trafiają do rąk naszych Klientów i Partnerów.

 

Tymczasem przestawiamy się na świąteczny tryb, więc już dziś życzymy Wam wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia, radosnych i spokojnych, kolorowych i białych za oknem, a w Nowym Roku wielu sukcesów prywatnych i zawodowych!

Wesołych Świąt życzy
Zarząd i Pracownicy Knight Frank Polska