Knight Frank wprowadza MoneyGram Payment Systems Poland do West Station II w Warszawie

wtorek, 5 września 2017

MoneyGram, globalna firma oferująca międzynarodowe przekazy pieniężne, otworzy swoje drugie biuro w Warszawie w budynku West Station II. Spółka wynajęła ponad 1 300 m kw. w nowo wybudowanym kompleksie biurowym należącym do HB Reavis. Knight Frank reprezentował MoneyGram w procesie wynajmu.

Najemca, MoneyGram Payment Systems Poland, jest częścią globalnej grupy MoneyGram, której usługi są dostępne w 350 000 placówek w 200 krajach i terytoriach świata. Biuro polskiej spółki będzie mieściło się w drugim budynku kompleksu West Station, który został oddany do użytku w sierpniu tego roku. Knight Frank reprezentował MoneyGram także w procesie wynajmu pierwszego biura w Warszawie o powierzchni 7 300 m kw.

„To już druga transakcja w Warszawie sfinalizowana z naszym udziałem pomiędzy MoneyGram i HB Reavis. Od początku wiedzieliśmy, że kluczowym czynnikiem decydującym o wyborze lokalizacji będzie wysoki standard budynku i dogodne położenie komunikacyjne. West Station spełnia te oczekiwania oferując bezpośrednie połączenie zarówno z biurem MoneyGram na warszawskim Mokotowie, jak i ze ścisłym centrum miasta. Cieszymy się, że mogliśmy ponownie wesprzeć MoneyGram Payment Systems Poland w wyborze optymalnej lokalizacji” – komentuje Karolina Wilczak-Łuczyńska, Associate Director w Dziale Reprezentacji Najemcy Knight Frank.

West Station to kompleks biurowy klasy A składający się z dwóch budynków o łącznej powierzchni najmu prawie 70 000 m kw. Jest doskonale skomunikowany z centrum i pozostałymi dzielnicami Warszawy.