Knight Frank wprowadza przedszkola do biur

środa, 5 lipca 2017

Sieć Fair Play, przedszkola działające w budynkach biurowych, otworzy nowe oddziały w Krakowie i Warszawie. Krakowska placówka zajmie 263 m kw. w kompleksie Equal Business Park. Stołeczny, drugi w Warszawie oddział będzie działał w budynku Grójecka 208 na powierzchni 343 m kw. Knight Frank reprezentował najemcę w procesie wynajmu.

Fair Play to prywatna sieć przedszkolna, stworzona z myślą o rodzicach, którzy chcą zapewnić dzieciom doskonałą opiekę i wszechstronną edukację. Jej placówki,  łącznie 9, działają w Warszawie i Krakowie. Przedszkola Fair Play kładą szczegóły nacisk na edukację sportową. Nowe oddziały sieci w krakowskim Equal Business Park oraz warszawskim Grójecka 208 zostaną otwarte do końca 2017 roku.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że przedszkola Fair Play zdecydowały się związać z nowymi lokalizacjami w Warszawie i Krakowie na wiele lat. Najemcy coraz częściej pytają o takie usługi w nieruchomościach biurowych. Jako firma, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających najemców i właścicieli, zdecydowaliśmy się na bliską współpracę z siecią, która wzbudza zaufanie indywidualnym podejściem do dzieci oraz wysokim poziomem świadczonych usług. ” – komentuje Kinga Zabłocka, Leasing Manager w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych Knight Frank.

„W Warszawie otworzymy nasze drugie przedszkole. Pierwszy stołeczny oddział Fair Play funkcjonuje przy ul. Poleczki. W budynku Grójecka 208 otwieramy się w centralnie położonej lokalizacji. Znaleźliśmy ją wspólnie z Knight Frank w odpowiedzi na zapotrzebowanie najemców i mieszkańców pobliskich osiedli mieszkaniowych. Przedszkola Fair Play działają w wielu miejscach w Krakowie. Liczymy na podobny rozwój w Warszawie, Gdańsku, Łodzi i Wrocławiu.”  - dodaje Paweł Kusek z Fair Play.

Podpisane umowy są elementem strategii różnicowania funkcji lokali użytkowych, którą Dział Wynajmu Powierzchni Handlowych Knight Frank wprowadza w nieruchomościach biurowych. Jego celem jest coraz szersze wprowadzanie atrakcyjnych dla najemców lokali usługowych, które ułatwią właścicielom komercjalizację budynków typu mixed-use oraz stanowią atrakcyjną wartością dodaną nieruchomości.