Kolejne dwa biurowce komercjalizowane przez Knight Frank

czwartek, 24 października 2019

Cavatina Holding otrzymała pozwolenie na budowę kolejnej inwestycji. Ruszyły prace związane z budową nowego projektu biurowego przy ul. Klimeckiego w Krakowie. Jednocześnie deweloper rozpoczął realizację kolejnego etapu kompleksu Equal Business Park - budynek D. Właściciela przy komercjalizacji obu obiektów wspiera na wyłączność Knight Frank.

 

„Cavatina to deweloper o ugruntowanej pozycji w branży nieruchomosci biurowych, którego nieszablonowe inwestycje doceniają najemcy. Tym bardziej jesteśmy dumni, że mamy okazję po raz kolejny współpracować z tak uznanym partnerem. Komercjalizowany przez nas kompleks Equal Business Park w Krakowie, cieszy się dużym zainteresowaniem, a ukończone budynki wynajęte są w 100%. Jestem przekonana, że kolejne projekty Cavatiny, za komercjalizację których odpowiadamy, nie dadzą długo czekać firmom poszukującym nowoczesnej i dobrze zlokalizowanej powierzchni biurowej.” – powiedziała Monika Sułdecka-Karaś, Partner i Dyrektor Regionalna Knight Frank

 

Equal Business Park D to czwarty etap inwestcyji, który jest obecnie realizowany przy ul. Wielickiej w Krakowie. Biurowiec na 6 kondygnacjach oferować będzie 11 300 m kw. powierzchni użytkowej do wynajęcia. W biurowcu działać będzie kantyna i liczne punkty handlowo-usługowe. Ukończenie prac zaplanowane jest na III kwartał 2020 roku.

 

Biurowiec przy ul. Klimeckiego to nowa inwestycja Cavatina Holding, nad którą prace niedawno ruszyły. Biurowiec klasy A zlokalizowany będzie w krakowskiej dzielnicy Zabłocie na skrzyżowaniu ulic Klimeckiego i Nowohuckiej. Na 5 kondygnacjach do dyspozycji najemców będzie blisko 8 000 mkw. powierzchni. Na parterze przewidziane są lokalne handlowo-usługowe. Planowany termin ukończenia budowy przewidziany jest na III kwartał 2020 roku.

 

Cavatina Holding SA to spółka, która projektuje oraz odpowiada za generalne wykonawstwo obiektów komercyjnych klasy A. Każdy budynek spełnia wymogi certyfikatu BREEAM na poziomie Very Good. Od momentu rozpoczęcia działalności operacyjnej w 2015 r. deweloper osiągnął niebywałą skuteczność i dynamikę rozwoju, czego świadectwem jest siedem nowych projektów w największych miastach Polski takich jak Kraków, Warszawa, Gdańsk czy Wrocław.