Kolejny biurowiec dla Knight Frank

wtorek, 16 kwietnia 2019

Warimpex wybrał Knight Frank na zarządcę nowo wybudowanego biurowca, Mogilska Office w Krakowie. Powierzchnia całkowita tego obiektu liczy około 12 500 m kw. W najbliższym czasie spodziewane jest uzyskanie pozwolenia na użytkowanie biurowca i rozpoczęcie przekazywania powierzchni najemcom.  

„Cieszymy się, że tak uznany deweloper, który przywiązuje ogromną wagę do jakości, powierzył nam w zarządzanie swój najnowszy projekt w Krakowie. Razem z tym budynkiem Knight Frank będzie  zarządzał 12 nieruchomościami komercyjnymi w stolicy Małopolski.” – powiedziała Izabela Miazgowska, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Knight Frank.

Mogilska Office to nowy 9-kondygnacyjny biurowiec klasy A z częścią handlowo-usługową na parterze, oferujący na trzech podziemnych poziomach 210 miejsc parkingowych. Także miłośnicy rowerów będą mieli gdzie zostawić swoje jednoślady. Z myślą o nich powstały specjalne szatnie i prysznice. W obiekcie zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne, co w połączeniu z dobrym doświetleniem powierzchni biurowych i dostępem do zielonych tarasów, zapewnia komfortowe warunki pracy.