LPP po raz kolejny powiększa biuro w gdańskim Waterside

piątek, 21 lipca 2017

LPP, firma odzieżowa o międzynarodowym zasięgu, po raz kolejny powiększyła swoje biuro w budynku Waterside. To już druga ekspansja w Gdańsku. Tym razem najemca poszerzył powierzchnię najmu o 450 m kw. Knight Frank, agent wyłączny i zarządca tego obiektu, reprezentował w procesie wynajmu właściciela nieruchomości, fundusz DEKA Immobilien.

LPP to firma odzieżowa obecna na rynku od ponad 21 lat. Do najbardziej rozpoznawalnych i zarządzanych przez nią marek należą: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Firma wprowadziła się do gdańskiego Waterside w drugiej połowie ubiegłego roku. LPP na pierwszą ekspansję zdecydowało się na początku obecnego roku. Obecnie, po drugim dobraniu dodatkowej powierzchnia jej biura zajmuje łącznie ponad 2250 m kw.

”Firma LPP od samego początku mocno zaznacza swoją obecność w Waterside. Jako prężnie działająca i rozpoznawalna marka zdecydowała się na drugą ekspansję powierzchni biurowej w tak krótkim czasie. Waterside dotrzymuje jej tempa, zapewniając perspektywę ciągłego rozwoju. Cieszymy się, że LPP doceniło wszystkie udogodnienia oferowane przez gdański biurowiec.” - komentuje Joanna Gomułkiewicz, Senior Negotiator w Dziale Reprezentacji Właściciela Knight Frank. 

Waterside to 5-kondygnacyjny budynek biurowy z usługowym parterem i gruntownie zmodernizowanymi wnętrzami, o łącznej powierzchni najmu przekraczającej 9 tys. m kw. Budynek ma dostęp do licznych miejsc parkingowych. Położony jest przy ulicy Długie Ogrody, w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Starego Miasta, mariny jachtowej oraz wielu instytucji finansowych. Budynek oferuje łatwy dojazd zarówno środkami transportu miejskiego, jak i samochodem