Luppo Puppo otworzy przedszkole w Promenady Business Park we Wrocławiu

piątek, 8 września 2017

Już w listopadzie tego roku w należącym do kompleksu Promenady Business Park biurowcu Zita we Wrocławiu działalność rozpocznie przedszkole Luppo Puppo. Knight Frank reprezentował w procesie wynajmu Grupę Vantage Development, właściciela nieruchomości. Najemcy doradzał JLL.

„Cieszymy się, że już za kilka miesięcy przedszkole Luppo Puppo zacznie działać w budynku Promenady Zita. Promenady Business Park podążają za nowym trendem i oferują najemcom biurowym szeroką i zróżnicowaną ofertę udogodnień.  Dzięki Luppo Puppo pracownicy kompleksu, ale i całej dzielnicy Promenad Wrocławskich będą mogli oddać pod opiekę pracownikom przedszkola swoje pociechy, sami udając się do położonych tuż obok biur. Warto dodać, że przedszkola w kompleksach biurowych stają się coraz bardziej potrzebne, a Luppo Puppo to jedna z pierwszych takich placówek we Wrocławiu.” – komentuje Marta Mądry, Leasing Manager w Dziale Reprezentacji Właściciela Knight Frank.

Placówka Luppo Puppo w Promenady Business Park zajmie 290 m kw. i będzie pierwszą z planowanej sieci przedszkoli. Będzie działać w niej także grupa żłobkowa dla mniejszych dzieci. Luppo Puppo to także sale zabaw dla dzieci w centrach handlowych. Pierwsza z nich działa w Jeleniej Górze, a kolejna otwarta zostanie w Krośnie pod koniec września.

„Nasz cel to wspaniała zabawa, bezpieczeństwo dzieci i czas dla rodziców. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Poprzez zabawę dbamy o ich rozwój. Luppo Puppo cieszy się dużym zainteresowaniem rodziców, dlatego poza rozrastającą się siecią sali zabaw, postanowiliśmy zdywersyfikować nasze usługi poprzez otwarcie przedszkola w Promenadach Wrocławskich.” - komentuje Marta Koźmik z Luppo Puppo.

“Bardzo się cieszymy ze współpracy z Luppo Puppo, szczególnie biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój sieci na polskim rynku i to jak wpisuje się w rosnące oczekiwania pracowników pod względem usług i udogodnień w obiektach biurowych.” - dodaje Katarzyna Krokosińska, dyrektor wrocławskiego oddziału JLL.

Promenady Business Park to kompleks biurowy, który docelowo będzie się składał z pięciu budynków o łącznej powierzchni 90 000 m kw. Biurowce mieszczą się w kwartale ulic A. Słonimskiego, Trzebnickiej i planowanej ul. Cz. Miłosza. Pierwszym obiektem, wybudowanym w ramach kompleksu jest biurowiec Promenady Epsilon, który na swoją siedzibę wybrały takie firmy jak Qatar Airways, Transition Technologies czy Impel S.A. Z kolei w drugim budynku, Promenady Zita swoją siedzibę znalazły takie firmy jak: Lindorff, HCL, Fortum, Si Consulting, Axiom, Eco Rail, mFinanse, Impel Security Polska, Impel Cleaning, OPM Facility and Services Management.