Melton Król dołączy do grona najemców Placu Unii City Shopping

czwartek, 10 sierpnia 2017

Do grona najemców Placu Unii City Shopping dołączy marka Melton Król. Otwarcie nowego salonu firmy nastąpi we wrześniu. Eksperci Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych Knight Frank reprezentowali w procesie wynajmu właściciela galerii handlowej, Invesco Real Estate.

Marka Melton Król powstała na bazie ponad 20-letniej tradycji męskiego krawiectwa firmy Melton. Oferuje elegancką odzież męską: garnitury, marynarki, płaszcze, kurtki i spodnie, a także koszule, buty oraz akcesoria. Nowy lokal zajmie powierzchnię ok. 68 m kw. na pierwszym piętrze galerii handlowej, w sąsiedztwie salonu Ania Kruk i Smyk.

To kolejna umowa najmu w Placu Unii City Shopping z udziałem Knight Frank. Dzięki wsparciu ekspertów Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych w lipcu na parterze swój sklep otworzyła marka Marilyn Poupée, oferująca luksusowe artykuły pończosznicze. Do centrum wprowadzi się także klub Calypso Fitness. Jego otwarcie planowane jest na styczeń 2018 roku. Klub zajmie blisko 1 400 m kw. na pierwszym piętrze galerii handlowej.

„Najemcy dostrzegają potencjał Placu Unii. To znakomicie zlokalizowane centrum handlowe, które z roku na rok przyciąga coraz więcej klientów. Cieszymy się, że możemy współtworzyć jego różnorodną ofertę. Dzięki nowym sklepom klienci będą mogli korzystać z jeszcze szerszej gamy butików modowych. Z kolei już w przyszłym roku będą mogli zadbać o kondycję wraz z otwarciem jednego z największych klubów fitness w samym centrum Warszawy.” – mówi Marta Jezierska, Leasing Manager w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych Knight Frank.

Plac Unii City Shopping to centrum handlowe będące częścią wielofunkcyjnego kompleksu Plac Unii, zlokalizowanego w Warszawie na granicy Śródmieścia i Mokotowa. W gronie ponad 70 najemców Placu Unii City Shopping znajdują się m.in. Zara, H&M, Empik, Smyk, Stradivarius, Deni Cler oraz Douglas. Na trzech poziomach o łącznej powierzchni 15 500 mkw GLA mieszczą się salony popularnych marek, ekskluzywne butiki, punkty usługowe i gastronomiczne oraz legendarny Supersam. Plac Unii, którego architektura nawiązuje do jednego z  najbardziej znanych nowojorskich drapaczy chmur – Flatiron, to miejsce charakteryzujące się wizjonerskim połączeniem nowoczesności, funkcjonalności i estetyki z historycznym kontekstem lokalizacji.