Plac Unii na sportowo

środa, 2 sierpnia 2017

Calypso Fitness, operator sieci fitness klubów, zajmie powierzchnię blisko 1400 m kw. w kompleksie biurowo-handlowym Plac Unii. Wejście do klubu będzie znajdować się na pierwszym piętrze galerii handlowej. Otwarcie planowane jest na styczeń 2018 roku. Knight Frank reprezentował w procesie wynajmu Invesco Real Estate, właściciela obiektu.

Calypso Fitness to obecnie największa w Polsce i najszybciej rozwijająca się sieć klubów fitness. Posiada 41 klubów w 18 miastach, w tym 19 w Warszawie. Wszystkie kluby znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach i są dobrze skomunikowane.

„Plac Unii to wyjątkowe miejsce, znakomicie zintegrowane z tkanką miasta. Łączy w sobie funkcje biurowe i handlowe, dzięki czemu chętnie spędzają w nim czas zarówno pracownicy, jak i klienci. Calypso Fitness Club będzie dodatkowym magnesem, przyciągającym do tego obiektu w ścisłym centrum Warszawy. ” - komentuje Kinga Zabłocka, Leasing Manager w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych Knight Frank.  

W nowym klubie Calypso Fitness znajdzie się m.in. klimatyzowana, przestronna sala do zajęć fitness, nowoczesna siłownia oraz sauna.

„Staramy się być blisko naszych klientów, w pobliżu ich miejsc pracy, podczas robienia zakupów oraz spędzania wolnego czasu. Promujemy zdrowy styl życia i sportowe pasje.” - mówi Mikołaj Nawacki Prezes Zarządu Calypso Fitness.

Trzypoziomowe centrum handlowe Plac Unii City Shopping, o powierzchni 15,5 tys. m kw., wchodzi w skład kompleksu biurowo-handlowego zlokalizowanego przy placu Unii Lubelskiej w Warszawie. W Placu Unii działa niemal 80 sklepów, punktów usługowych oraz restauracji i kawiarni, w tym Supersam, który jest kontynuacją otwartego w tej lokalizacji w 1962 r. sklepu samoobsługowego.