Ponad połowa biurowca Waterside dla LPP

środa, 5 września 2018

Firma odzieżowa LPP po raz kolejny zdecydowała się na powiększenie powierzchni biurowej w budynku Waterside w Gdańsku. Jednocześnie przedłużyła najem dotychczas zajmowanych biur w tym obiekcie. Knight Frank, agent wyłączny, reprezentował w procesie wynajmu fundusz Deka Immobilien, właściciela nieruchomości.

Firma LPP, największa polska firma odzieżowa, właściciel pięciu popularnych marek – Reserved, House, Cropp, Mohito i Sinsay, ponownie zwiększyła powierzchnię najmu w biurowcu, tym razem o 740 m kw. Tym samym łączna powierzchnia biur LPP w Waterside sięga już ponad 4 850  m kw. Firma wprowadziła się do budynku w drugiej połowie 2016 r.

„Waterside, którego mocnym atutem jest bardzo dobra lokalizacja, doceniają najemcy, co aktualnie przekłada się na niemal 100% wynajętej powierzchni.” – mówi Joanna Gomułkiewicz, Starszy Negocjator w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w Knight Frank. 

Waterside to 5-kondygnacyjny budynek biurowy z usługowym parterem i gruntownie zmodernizowanymi wnętrzami, o łącznej powierzchni najmu przekraczającej 9 tys. m kw. Budynek dysponuje licznymi miejscami parkingowymi. Położony jest przy ulicy Długie Ogrody, w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Starego Miasta, mariny jachtowej oraz wielu instytucji finansowych. Waterside oferuje łatwy dojazd zarówno środkami transportu miejskiego, jak i samochodem.