Our View by Knight Frank:

Odwiedź nas

Warszawa

Knight Frank Sp. z.o.o.
Mokotowska Square, 4 piętro
ul. Mokotowska 49
00-542 Warszawa
Polska
T: +48 22 596 50 50

Knight Frank w Polsce 

Jesteśmy częścią grupy Knight Frank – międzynarodowej firmy doradczej w dziedzinie nieruchomości

Knight Frank z siedzibą w Londynie zrzeszony z partnerem Newmark Knight Frank funkcjonującym w Stanach Zjednoczonych prowadzi działalność poprzez sieć 418 biur na rozwiniętych i rozwijających się rynkach nieruchomości sześciu kontynentów w ponad 60 krajach. Z pomocą połączonych sił ponad 15.000 pracowników firma zaspokaja lokalne i globalne potrzeby właścicieli nieruchomości, najemców, inwestorów oraz deweloperów na całym świecie.

Nasz zespół jest obecny na polskim rynku już od ponad 25 lat. Główną siedzibą Knight Frank w Polsce jest biuro w Warszawie. Mamy również oddziały w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu, dzięki czemu sprawnie obsługujemy rynki regionalne. Nasz zespół liczy 160 osób.

Kluczowi pracownicy posiadają polskie i międzynarodowe licencje zawodowe w następujących specjalizacjach: rzeczoznawca majątkowy, pośrednik w obrocie nieruchomościami, zarządca nieruchomości.

Poszczególne Zespoły Knight Frank specjalizują się w:

  •     doradztwie deweloperskim, finansowym i inwestycyjnym,
  •     badaniach rynku,
  •     wycenach,
  •     zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi,
  •     pośrednictwie w wynajmie powierzchni komercyjnych.

Knight Frank przyjął i stosuje globalne standardy ustanowione przez RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) w zakresie:

  •   REM (Real Estate Management) - kluczowe zasady zarządzania nieruchomościami,
  •   REABS (Real Estate Agency and Brokerage Standards) - wytyczne odnośnie najlepszych praktyk w środowisku agencji nieruchomości.

Knight Frank, jako pierwsza w Polsce firma doradcza z sektora nieruchomości, uzyskała certyfikat RICS.